ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות
 
  ביטוח חובה משרד התחבורה, ביטוח רכב משרד התחבורה  
   

במידה וחיפשתם "ביטוח חובה משרד התחבורה" – קרוב לודאי שרציתם לקבל מידע אונליין על מחירי ביטוח החובה של חברות הביטוח השונות בישראל. במידה וכך הדבר, אזי אתם התבלבלתם! – אתם הייתם צריכים לרשום "ביטוח חובה משרד האוצר" במשרד התחבורה תקבלו מידע על הוצאת רישיון נהיגה והמבחנים השונים – אבל לא נראה שתקבלו מידע כלשהו על השוואת מחירי ביטוח חובה. את כל המידע של השוואת מחירי ביטוח החובה

קרא בהרחבה...
   
 
  ביטוח רכב הפול, ביטוח רכב פול, ביטוח הפול, חברת ביטוח הפול, חברת הפול  
   

מעוניינים לרכוש ביטוח רכב מהפול? תרשו לנו לספר לכם בטרם תרכשו את פוליסת הביטוח, קצת על מחירי ביטוח החובה של הפול. המחירים של הפול יקרים משמעותית מפוליסות ביטוח הרכב של שאר חברות הביטוח בישראל. הפול נוצרה מתוך רצון עמוק לספק הגנה ביטוחית לכל אלו אשר לא הצליחו להשיג ביטוח חובה מאף חברת ביטוח או סוכן ביטוח. הפול במקרים האלו מאפשר לכם לרכוש את ביטוח הרכב בלי להתברבר ולהמשיך לחפש. יש לומר שביטוח הפול מופעל מתוקף החוק ומנוהל על ידי חברות הביטוח הגדולות בישראל, כאשר לכל חברה אחזקות בהתאם לגודל פרמיות הביטוח שלהן.

קרא בהרחבה...
   
 
  קרן מחקרים בעניני ביטוח ליד אגוד חברות הביטוח בישראל (ע"ר)  
   

קרן מחקרים בעניני ביטוח ליד אגוד חברות הביטוח בישראל (ע"ר) (להלן: עמותת קרן המחקרים), הוקמה בשנת 1997 לשם החזקתה וניהולה של קרן המיועדת ליתן תמיכות לעבודות מחקר בענייני ביטוח רכב חובה ובכלל זה כיסוי לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975 (חוק הפלת"ד). עמותת קרן המחקרים נשלטת על-ידי אגוד חברות הביטוח בישראל (ע"ר) (להלן: האגוד) ומרבית החברים בעמותת קרן המחקרים הם חברות ביטוח ישראליות. לפי תקנונה, מקבלת עמותת קרן המחקרים מהאגוד שירותי מזכירות, ניהול חשבונות, ניהול כספים ושימוש בחדרי הישיבות של האגוד ללא תשלום.

קרא בהרחבה...
   
 
  תעודת הכרטיס הירוק  
   

תעודת הכרטיס הירוק מזכה את בעל הרכב אשר רכש ביטוח רכב במדינת המוצא לקבל שירותי טיפול בתביעה בשל חבות חוקית כלפי צד שלישי במדינת היעד. לפי תקנה 6 לתקנות ביטוח רכב מנועי תעודת ביטוח, התשל 1970, בעל רכב המחזיק בכרטיס שהוצא עי מבטח החבר במשרד הכרטיס הירוק, אינו חייב לרכוש ביטוח רכב חובה בישראל, למרות שהכיסוי אותו רכש במדינת המוצא, אינו זהה לכיסוי לפי ביטוח רכב החובה החל בישראל. המסגרת המשפטית לפעילותו של ארגון הכרטיס הירוק, היא אמנה בינלאומית אשר אליה הצטרפו כל החברים בארגון. מטעם ישראל חתם על האמנה אגוד חברות הביטוח בישראל.

קרא בהרחבה...
   
 
  הפול, ביטוחי רכב חובה, ברכב מנועי, פקודת ביטוח רכב מנועי, פקודות הביטוח, חוק פיצויים לנפגעי תאונת דרכים, ביטוח בגין נזקי גוף, תאונה עצמית  
   

הפול הינו התאגיד המנהל של המאגר לביטוחי רכב חובה. במדינת ישראל כל המשתמש והנוהג ברכב מנועי חייב להחזיק פוליסה לפי הוראותיה של פקודת ביטוח רכב מנועי, זאת על פי פקודות הביטוח, התש"ל – 1970. הביטוח האמור הינו ביטוח המכסה כל משתמש או נוהג ברכב מפני אחריותו לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונת דרכים, לרבות ביטוח בגין נזקי גוף הנובעים מ"תאונה עצמית". ביטוח זה מכונה ביטוח רכב חובה.

קרא בהרחבה...
   
 
  קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים,חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, נזקי גוף בלבד,נפגעי תאונות דרכים  
   

קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים,הינה תאגיד ציבורי שהוקם מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה – 1975. קרנית מטפלת בנזקי גוף בלבד ומפצה נפגעי תאונות דרכים שאין בידם לתבוע מבטח אחר היכול לפצותם על הנזק והסבל שנגרמו להם, במקרים המנויים בחוק.

קרא בהרחבה...
   
 
 
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
קישורים
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים