ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות
 

ביטוח מנהלים

בשל התקדמות הטכנולוגיה בעולמנו ובזכות העובדה שקיימים תחומים רבים בהם מועסקים עובדים המשמשים כשכירים אך אחראים על תחומים מסויימים ולכן משמשים כמו עצמאיים לכל דבר, נוצר המושג שנקרא ביטוח מנהלים. ביטוח מנהלים, הינו ביטוח אשר מוצע לשכיר כך שבשעת הפנסיה יהיה ברשותו סכום כסף מסויים אשר יעזור לו ויתרום עבורו להמשיך לחיות את חייו באיכות חיים גבוהה ולאורך זמן רב יותר. ביטוח המנהלים, בניגוד לקרן הפנסיה, נוצר מהפרשת סכום כסף הן של העובד והן של המעסיק.ביטוח מנהלים

 
מה ההבדלים בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה? ביטוח מנהלים ניתן לשינוי אך ורק ע"י המבוטח ובהסכם שלו. קרן פנסיה כפופה לחוזה הקבוע מראש ואינה ניתנת לשינוי. ביטוח מנהלים מותאם אישית לכל מבוטח וקרן הפנסיה אינה מותאמת באופן אישי אלא לכל קבוצת מבוטחים בנפרד. בביטוח מנהלים למבוטח יש אפשרות לשלוט בכספו שלו ולבחור היכן להשקוע את הכסף (באג"חים, מניות וכו) בקרן פנסיה אין למבוטח אפשרות להשפיע היכן יושקע כספו. בביטוח מנהלים הנצבר באופן הוני יש אפשרות להפקיד הפקדות כספיות חד פעמיות, דבר שלא אפשרי בקרן פנסיה.
 

מה מכסה ביטוח מנהלים? ביטוח מנהלים מתמקד בעיקר בשלושה היבטים. הראשון הוא חסכון לגיל הפרישה, כאשר מגיע גיל הפרישה יש אפשרות לקבל את אותו סכום הכסף מהביטוח בשתי אפשרויות, באופן קיצבתי ובאופן חד פעמי. השני הוא ביטוח אובדן כושר עבודה ונכות אם וכאשר נקלע המבוטח לאותו מצב, ביטוח מנהלים נותן פיצוי למבוטח פיצוי שיכול להגיע עד ל75% משכר המבוטח ואף נותן יותר מזה- ביטוח מנהלים ממשיך לשלם לקרן ביטוח המנהלים את אותם סכומים כמו שהיו לפני התאונה. ההיבט האחרון הוא ביטוח חיים במקרה של מוות בטרם עת אל שאר הבשר, מוטבים, אשר ממשיכה קרן הביטוח לשלם סכום מסויים שיסייע להם להסתדר בהעדר הכנסה נוספת.

ישראביט מבית געש סוכנות לביטוח בע"מ הינה אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בתחום ביטוח המנהלים בישראל. נשמח לקבל את שיחת הטלפון שלך עכשיו ולהציע לך פוליסת ביטוח מנהלים אשר תגן עלייך גם בימים יותר קשים.

לפרטים נוספים על ביטוח מנהלים או קורס ביטוח, תשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 
הצעות מחיר ביטוח רכב
 
   
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים