ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות
 

תקנון פורטל Israbit
 
פורטל israbit – פורטל השוואת מחירי ביטוח רכב (להלן: "הפורטל") המשתייך לקבוצת אתרים המצויים בבעלותה של חברת פרומוטרס אינטאקטיב בע"מ (להלן: "הקבוצה") מציע שלל שירותי השוואת מחירי ביטוחי רכבים על כלל אפשרויות הקנייה ו/או הליסינג ו/או ההשכרה הנהוגות בישראל וזאת ללא כל תמורה וללא כל התחייבות מצידו של המשתמש (להלן: "המשתמש"). הפורטל מספק מידע מסוגים שונים (להלן: "המפרסמים") המובא באתר כמו שהוא (AS IS) אלא אם כן נאמר במפורש אחרת. טרם השימוש באתר אנא קרא היטב את כלל סעיפי תקנון זה (להלן: "התקנון") ונהג לפיהן:
 
 
פנייה למוסדות המפרסמים
פורטל israbit מציע לגולש אפשרות לשלוח פרטיו ישירות אל המוסדות השונים המפרסמים בו (לידים), בהתאם לתחום המועדף עליו אשר מוצע באתר. השארת פרטים כאמור, כמוה כהצהרה שפניה זו נעשתה על פי רצונו האישי והחופשי של הגולש וכמו כן על אחריותו הבלעדית על כל המשתמע מכך. השארת פרטי הגולש על ידי מילוי הטופס כנדרש באתר, וקבלת הצעה באמצעות האתר, הינו חינם. מילוי הטופס, אינו מחייב את המשתמש, בשום אופן שהוא, ואינו מהווה הסכמה לרכישת שירותים כלשהם. בעת שליחת פרטייך האישיים, הינך מאשר להעביר את פרטייך האישיים בצורה ישירה למספר ספקי שירות רלוונטיים. פורטל israbit והנהלתו מסירה מעצמה כל אחריות כלשהי למקרי קיצון בהם יהיה הגולש קורבן להטרדות מצידו של גוף המפרסם בפורטל או בקשר עקיף אל גוף המפרסם כאמור. הנהלת הפורטל לא תישא כל אחריות באם המוסד אליו העביר הגולש את פרטיו העביר את פרטי הגולש לצד שלישי כלשהו לרבות מוסד פיננסי אחר ו/או אדם פרטי. עוד יצוין כי ידוע להנהלת הפורטל אודות מצבים בהם מפרסם עושה שימוש בצד ג' לשם קבלת פניותיו, לרבות משרדי פרסום ו/או שירות לקוחות ו/או כל גוף אחר ועל כן פרטי הגולש יועברו גם אל גוף זה. השארת הפרטים האישיים מצידו של הגולש מהווה הסכמה לקבלת חומרים פרסומיים למיניהם. הנהלת הפורטל אינה נושאת כל אחריות באשר לכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש מפרסם בפרטיו האישיים של הגולש. בחירת הגולש בשירות כלשהו בהמשך להצעה שקיבל מגוף פיננסי בעקבות טופס שמילא באתר, נעשית בהתאם לשיקול דעתו של הגולש ובאחריותו הבלעדית. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או האתר ו/או הגוף עימו הוא מתקשר שעשויות לנבוע ו/או הנובעות כתוצאה מהשימוש באתר ו/או מקבלת החומרים הפרסומיים ו/או הדיוורים הפרסומיים כאמור מכלל אתרי הקבוצה.
 
 
מסירת פרטים אמינה
בעת השארת פרטיי הגולש לשם יצירת קשר עם מפרסם כלשהו, מתחייב הגולש לציין את פרטיו הנכונים בלבד. כל מסירה של פרטים כוזבים ו/או פרטים של צד ג' ללא ידיעתו מהווה הפרה יסודית של תנאי תקנון זה ומקימה להנהלת הפורטל עילת תביעה כנגד המפר, וכמו כן זכות לפיצוי בכל סכום שתדרוש. יצויין כי הנהלת הפורטל אינה נושאת בכל אחריות כלפי אותו צד ג' שפרטיו הושארו באתר ללא ידיעתו.
 
עדכון ושימוש בפרטים רלוונטיים
הנהלת הפורטל מודעת לחשיבות השמירה על פרטיותך. הפרטים הנדרשים בטפסים הינם הרלוונטיים לצורך מתן הצעה מתאימה לשירות המבוקש. הנהלת האתר שומרת על זכותה לאסוף באופן שוטף מידע רלוונטי אודות הגולשים, לצרכי בדיקה, סטטיסטיקה, שיפור וייעול של מערכות התפעול ואזקת האתר. כמו כן נשמרת זכותה של הנהלת הפורטל לשנות מעת לעת, כראות עיניה, את מבנה האתר, מראו, שרותיו המוצעים או כל שינוי אחר שתמצא לנכון לבצע ללא כל התראה מראש מצידה
 
זכויות יוצרים, קניין רוחני ומסחרי
כלל התכנים המפורסמים באתר לרבות עיצוב האתר, תמונות, מאמרים, סרטונים, גרפיקה וכיוב' (להלן: התכנים"), וכמו כן כלל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בפורטל שייכות לפורטל ולהנהלתו בלבד אלא אם כן נכתב אחרת במפורש. כל המבקש לבצע שימוש בתכני האתר, החורג מגבולות השימוש הסביר והסטנדרטי, יידרש לאישורה בכתב של הנהלת האתר. יצוין הפורטל מפרסם תכנים ומידע אודות גופים  שונים המובא כמו שהוא, אודות מידע זה לא תישא הנהלת הפורטל כל אחריות בכל הקשור לנכונותו ו/או תוקפו. בנוסף שומרת לעצמה הנהלת הפורטל את הזכות לפרסם תכנים פרסומיים כראות עיניה הבלעדית וכמו כן לא תישא היא כל אחריות אות מידע זה.
 
אחריות לגבי המידע המפורסם
אין הנהלת פורטל israbit נושאת כל אחריות אותו טעות ו/או שגיאה ו/או שינוי תוכן המפורסם בפורטל על ידה אות על ידי מפרסם מטעמה. כל שימוש מצידו של גולש בתכנים המוצעים באתר הוא על אחריותו הבלעדית ועליה בלבד. כמו כן הנהלת הפורטל לא תישא בכל אחריות באשר לטעות בהבנת הדברים מצידו של הגולש אף אם טעה לחשוב כי מידע שבפורטל משמש כתחליף לייעוץ מקצועי. הפורטל והנהלתו לא ישמשו בכל מקרה כצד לעסקה שבין המפרסם לגולש. הגופים המציעים שירותים בפורטל יהיו רשאים לפנות למשתמש על פי שיקול דעתם הבלעדי ואינם מתחייבים לפנות ו/או לספק שירות למשתמש.השארת פרטים בפורטל על ידי הגולש ו/או באמצעות נציג השירות הטלפוני ו/או בכל אמצעי אחר, מהווה הסכמה לקבלת תכנים פירסומיים מעת לעת מהנהלת האתר באמצעות דיוור מכוון או בכל אמצעי אחר בתחום בו התעניין הגולש וכמו כן מכלל אתרי האינטרנט המשתייכים לקבוצה.
 
שיפוי
הנהלת הפורטל שומרת לעצמה את הזכות לתבוע כדין ולזכות שיפוי מכל גולש שיפר תנאי תקנון זה ויגרום לה לנזקים ו/או הפסדים ו/או עבודה נוספת לצורך השבת המצב לקדמותו. בכל מקרה משפטי סמכות השיפוט הבלעדית היו בתי המשפט המוסמכים באזור תל אביב-יפו וכמו כן בהתאם לדין הישראלי.

 
 
הצעות מחיר ביטוח רכב
 
   
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים