ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות
 

ביטוח חובה לרכב

בעלי הרכבים במדינת ישראל יודעים שהם מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח רכב. בעלי הרכבים מבינים כי ביטוח החובה לרכב יגן עליהם מפני נזקים ותאונות וסומכים כי הם יקבלו את הפיצוי והשירות המקסימאלי במקרה של אירוע ביטוחי או בכל אירוע אחר המצריך התערבות של חברת ביטוח. ביטוח חובה לרכב כשמו כן הוא, זהו ביטוח שאנו חייבים לעשות על פי חוק ורק איתו ניתן לעלות על הכביש ולנהוג. ביטוח החובה הוא הביטוח המינימלי והיחיד בתחום זה שקבוע בחוק מדינת ישראל ושונה באופן מהותי מביטוח מקיף וביטוח צד ג' נחשבים לביטוח רשות ולא חובה. 

בשנת 2004 חל מהפך בעולם הביטוח הישראלי כאשר יושמה רפורמה בביטוח הרכב. משמעות רפורמה זו היא שבוטל הביטוח האחיד עבור ביטוח החובה, כלומר השוק נפתח לתחרות וחברות הביטוח יכלו לתמחר את ביטוח החובה על פי שיקולן ועל פי השקפת עולמן. Israbit מציעה לכם שירות השוואת מחירי פוליסות ביטוח חובה לרכב, נתון זה מאפשר לך לקבל הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח מובילות ובכך לחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

בבואך לחדש את פוליסת ביטוח הרכב, עליך להיות מוכן ומודע למספר גורמיים הקשורים לתחום זה. לא כל חברת ביטוח מחויבת לבטח כל לקוח. נתון זנ נגזר מעברו של הנהג ומעברו של הרכב, ככל ששמו של הנהג או הרכב מקושרים ליותר עבירות תנועה כך גדל הסיכוי לסרוב מצד חברות הביטוח. כפי שכבר הסברנו כל בעל רכב במדינת ישראל חייב על פי חוק להיות מבוטח בביטוח חובה לרכב ולכן קיים גוף שנקרא "פול", תפקידו של גוף זה הוא לבטח כל אדם שיפנה אליו ללא קשר לעברו הבעייתי. גוף זה הוקם על ידי המפקח על הביטוח, החיסרון ב"פול" הוא בתעריפי הביטוח הגבוהים שלהם הגבוהים בכ-20% מהמחירים הממוצעים בשוק, עברו הפרובלמטי של הנהג והסיכוי הגבוהה לתביעות נוספות מייקר את הפוליסה עד מאוד.

המלצה היא שבמידה ואתם בעלי עבר בעייתי על הכביד, נסו טרם הפניה ל"פול" לחפש חברת ביטוח אחרת שתיהיה מוכנה לבטח את רכבכם, אפילו אם משמעות הדבר היא תשלום מחיר גבוהה מהמחיר הממוצע בשוק, במידה ואופציה זו נכשלה רק אז מומלץ לפנות ל"פול" על מנת לבטח את הרכב. כמובן שיש ומומלץ מראש לנהוג בזהירות לשמור על הבריאות ומראש לא להסתבך בביטוחים מורכבים. תנהגו בזהירות ותקבלו ביטוח חובה רגיל פשוט וזול.       

מאמרים נוספים בתחום ביטוח חובה לרכב:
האם ניתן לרכוש ביטוח מקיף וביטוח חובה אצל שתי חברות שונות?
איך נקבע תעריף ביטוח החובה לרכב?

ביטוח חובה ליום אחד
 
השיקולים של חברות הביטוח – למה לחברות הביטוח כדאי לבטח את המבוטח?

לקבלת הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר 

 
 
הצעות מחיר ביטוח רכב
 
   
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים