ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות
 
ביטוח נהג חדש

ביטוח נהג חדש זה ישראביט! עברת טסט בהצלחה וקיבלת רשיון? ובכן, רגע לפני העליה העצמאית והמרגשת לכביש, חשוב להצטייד בביטוח רכב המתאים עבורך. זהו המקום לציין עובדה מצערת אך מתבקשת בהקשר זה, והיא שאותם עשרות אלפי נהגי צעירים וחדשים הינם מועדים יותר לביצוע תאונות ביטוח נהג חדשדרכים. הסטטיסטיקה הוכיחה זו לא מכבר כי חוסר ניסיונם ומיומנותם בהתמודדות עם מצבי נהיגה מסוכנים היא זו הגורמת ללא מעט תאונות המתבצעות על ידי נהגים טריים, ומתוקף קביעה זו נוטות חברות ביטוח הרכב השונות להגדיר תעריפים ותנאים שונים לפוליסות הביטוח עבורם.

מהו בעצם נהג חדש?

ובכן, נהג חדש כשמו כן הוא- המעמד החוקי הניתן למקבלי רשיון נהיגה חדשים בישראל. משך תקופת "נהג חדש" הינה שנתיים, במהלכה חלות על הנושא תואר מבוקש זה מספר הגבלות. כך, בין השאר, חלות על נהג חדש סנקציות חמורות במקרים של הפרת זכות קדימה, אי ציות לרמזור ותאונות. לצד זאת, במקרה שלא עברו שנתיים מיום קבלת הרשיון או שהנהג המדובר לא הגיע לגיל 21, חלה עליו ההגבלה שלא להסיע יותר משני נוסעים ברכבו. יודגש, כי רבים נוטים להתבלבל בין הגדרתו של נהג חדש לזו של נהג צעיר, כאשר זה האחרון הינו כל אדם בעל רשיון שגילו קטן מ-24.

כיצד ניתן להבטיח את רכישתו של הביטוח המשתלם ביותר לנהג חדש?
ובכן, עלות ביטוח רכב עבור נהג חדש היא אכן גדולה מזו של נהג ותיק, אך חשוב לציין כי תעריפיהן של חברות הביטוח השונות משתנים מחברה לחברה ועל כן מומלץ לבצע השוואת מחירים בכדי להבטיח רכישתו של ביטוח משתלם. תוך כך ובמקביל, קיימות תכניות מיוחדות עבור נהגים חדשים המספקים עלות נמוכה יותר, כגון ביטוח לסופ"שים או ביטוח הנגבה על פי שעות נהיגה. כמובן שקיים הבדל בעלות ביטוח הרכב גם בין פוליסת ביטוח נהג צעיר וזו המותאמת לנהג חדש, כאשר היקרה מבין השתיים היא האחרונה.

איפה רוכשי ביטוח נהג חדש?
ביטוח נהג חדש ניתן לרכוש בכל חברת ביטוח או סוכנות ביטוח בישראל! אנחנו בישראביט מציעים לכם 3 הצעות מחיר לרכישת ביטוח נהג חדש! השאירו פרטיכם באתר שלנו ולאחר זמן קצר יחזרו אליכם נציגי שלוש החברות עם הצעות מחיר משתלמות לביטוח נהג חדש. אל תתפתו לרכוש ביטוח לנהגים חדשים במחיר יקר - תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם!

מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב מקיף:
כמה עולה ביטוח נהג חדש
כמה עולה ביטוח צעיר

ביטוח נהג צעיר וחדש

ביטוח לנהג חדש

לקבלת 3 הצעות מחיר לביטוח נהג חדש, אנא השאירו בדף צור הקשר
 
 
 
הצעות מחיר ביטוח רכב
 
   
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים