ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

הצעה לביטוח מקיף

החוק במדינת ישראל מחייב את כל הנהגים ברכישת ביטוח חובה שכמשתמע משמו הינו ביטוח המחייב את כלל הנהגים ברכב פרטי או ציבורי ומכסה בעבור נזקי גוף הנגרמים לנהג. נוסף לביטוח זה קיימים ביטוחים משלימים המתייחסים לרכוש ולנזק לרכב של המבוטח או לצד שלישי ואלו הם הביטוח המקיף וביטוח צד ג'. ביטוחים אלה הם אינם בגדר חובה ולמרות זאת מומלצים לרכישה. במקרי נזק הנגרם כתוצאה מתאונה, שריפה, חבלה, גניבה וכיוצא באלה יינתן פיצוי על ידי חברת הביטוח בהתאם לתנאי הפוליסה השונים בהתאם להסכם עליו חתמו חברת הביטוח והמבוטח. גם שירותים נלווים ופיצויים עבור תכולת פנימית ברכב יכולים להיכלל בפוליסה בהתאם לרצונו של הנהג ולמחיר הפוליסה המוצע.

פוליסות בביטוח מקיף
חברות הביטוח מציעות פוליסות כוללות עבור המבוטחים לפי קריטריונים שונים המתחשבים בפרטי הנהג ומשתנים הקשורים אליו וכן בסוג הרכב, שנת ייצור שלו ודגם. באופן כללי תכלול פוליסת ביטוח מקיף סעיפים שונים וביניהם פיצוי כספי וכיסוי עבור נזקים ופגיעות שנגרמו בשל תאונת דרכים,גניבה, שריפה, אסון טבע או חבלה מכוונת ברכב. הפיצוי יקבע על פי הערכת שמאי מטעם החברה שיקבע את הגובה והעלות הדרושים על פי מקרה הנזק. במקרים בהם יש צורך בתיקון נזקים תשלם חברת הביטוח רכב עבור התיקון במוסך מטעמה או במוסך שיבחר המבוטח יחד עם השתתפות עצמית שלו על פי גובה סכום שנקבע מראש. לעיתים כוללת הפוליסה כיסוי עבור חפצים פנימיים ברכב כמו מקרי גניבת רדיו-דיסק, רמקולים, חפצים שנשארו ברכב ועוד.  גם שירותים נלווים יכולים להיכלל בפוליסה כגון גרירה, תיקון אמצע הדרך, החלפת שמשות ורכב חלופי לתקופה קצובה.

בוחרים חברת ביטוח
היצע החברות המבטחות הוא גדול והמחירים, במיוחד בתחום הביטוח המקיף וביטוח צד ג' הם שונים ומשתנים מחברה לחברה כך שיש לערוך סקר שוק והשוואת מחירים ולבחור בחברה האמינה והמקצועית שתציע את המחיר המשתלם ביותר עבור הפוליסה.

לפרטים נוספים על הצעה לביטוח מקיף, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים