ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מיגונים נדרשים עבור ביטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא ביטוח רשות במדינת ישראל אשר מכסה את בעל הרכב המבוטח מפגיעות רכוש ברכב שנגרמו בשל שלל סיבות כמו תאונה, נזקי מזג האוויר, שריפה, אובדן וכל פגיעה כלשהי. הביטוח מתחייב לפצות את הנפגע על ידי הכללת סעיפים שונים רלוונטיים בפוליסת הביטוח אך במקביל מכליל גם תנאים שצריכים להתקיים בכדי שחברת הביטוח תישא באחריות על הפיצוי. בין שאר התנאים כלולים גם אמצעי מיגון שונים לרכב. אלה הם אמצעים טכנולוגיים שמקשים או מונעים את גניבת הרכב ופגיעות בו. בזמן עריכת הפוליסה נדרשת הכנסה של אמצעי מיגון אלה בהתאם לשווי וסוג הרכב, שנת הייצור והמיגונים שהותקנו בו על ידי היצרן. חלק מהחברות אף דורשות לבצע בדיקת מיגון עבור הרכב ולעיתים מעלות את מחיר הפרמיה עבור רכבים שאין בהם אמצעי מיגון דרושים.

סוגים באמצעי מיגון
אמצעי המיגון לרכב נחלקים לשלושה סוגים בהם מערכות מונעות הנעה, אזעקות ומערכות לאיתור לאחר גניבה. בתחום מערכות מונעות הנעה ניתן לציין אימובילייזר שהוא מין מפתח אלקטרוני הנמצא אצל הנהג ומקושר למזהה אלקטרוני שמותקן ברכב. ברגע שישנו זיהוי ביניהם ניתן להניע את הרכב. נוסף על כך קיימת מערכת הקודן שמונעת הנעת הרכב כל עוד לא הוקש קוד מתאים. במרבית המקרים מותקנות המערכות הללו על ידי יצרן הרכב. נוסף על אלה קיימות גם מערכות אזעקה אשר משמיעה קול צפצוף צורם במקרי פריצה לרכב ומתריעה מפני גניבה. בעבר נהוג היה לכלול אותה כתנאי לביצוע ביטוח מקיף. עוד אמצעי מיגון הוא האיתוראן שהינו מערכת לאיתור הרכב באמצעות מערכת לוויינית שעוקבת אחר מיקומו הגיאוגרפי של הרכב וכן אמצעים מכנים כמו מנעול הגה ומנעול ידית הילוכים שנחשבים לישנים ויעילים פחות.

חשוב לבדוק
בבואכם לרכוש ביטוח מקיף חשוב לבדוק מהן הדרישות של חברת הביטוח בנושאי אמצעי מיגון ואילו תנאים צריכים להתקיים בכדי שאחריות הביטוח רכב אכן תחול כנדרש ולא יווצר מצב בו בשל חוסר ידיעה או הבנה תתנער חברת הביטוח מפיצוי.

לפרטים נוספים על מיגונים נדרשים עבור ביטוח מקיף, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים