ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח רכב לסטודנטים

חייו הכלכליים של הסטודנט בישראל אינם קלים. שכר לימוד גבוה (במיוחד במכללות הפרטיות), הוצאות שכר דירה יקרות (בעיקר בערים הגדולות), הוצאות מחייה וקצת בילויים לא מסתדרים עם העבודות הזמניות וההתחלתיות שמספקות ברוב המקרים שכר זעום בלבד. בכדי להתנייד ולהגיע למוסדות הלימוד מחזיקים רובם של הסטודנטים גם כלי רכב שגם הוא גורר הוצאות תחזוקה, טיפולים שוטפים, דלק, טסט שנתי וכמובן ביטוח רכב. בשל כך מנסים רבים מהם לחסוך היכן שרק אפשר בדרכים יצירתיות כמו נסיעה בצוותא במכונית אחת וחלוקה בהוצאות הדלק, ויתור על תיקונים חיצוניים וקוסמטיים לרכב והסתפקות בביטוח חובה בלבד במקרה הטוב, ללא רכישת ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. עם קצת בירור והשוואה ניתן למצוא דרכים לחסכון גם בעניין רכישת ביטוח הרכב. 

קובעים את הפרמיה
רבים מהסטודנטים בישראל נמצאים בתחום הגיל של מתחת לעשרים וארבע שנים מה שמשפיע מאוד על הפרמטרים השונים בחישוב מחיר פוליסת הביטוח שלהם. על פי חברות הביטוח נחשב נהג שמתחת לגיל זה כנהג צעיר שהינו בעל ניסיון נהיגה מועט ולכן מועד לתאונות ולכן מחיר פוליסת הביטוח שלו יקר יותר. נוסף על כך, בשל היכולת הכלכלית נוהגים רבים מהסטודנטים במכוניות ישנות יחסית ללא אמצעי מיגון שנחשבות לבטוחות פחות וגם אלמנט זה מייקר את הביטוח. עוד מתחשבות חברות הביטוח בפרמטרים כמו מיקום גיאוגרפי, מגדר המבוטח, היסטוריית התאונות והתביעות שלו ובאלמנטים הקשורים לרכב בו הוא נוהג.

משווים ומוצאים
כיום, אחת הדרכים המומלצות עבור סטודנטים לחסכון ברכישת ביטוח רכב היא חיפוש ברשת האינטרנט והשוואת מחירי ביטוח בצורה פשוטה וקלה. הפוליסות השונות משתנות על פי סעיפים וכללים שונים בין חברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת ומחושבות באופן שונה כך שניתן למצוא הפרשים במחיר וחסכון משמעותי. הסטודנטים שמכירים היטב את אופן השימוש והתפעול האינטרנטי יכולים לנצל זאת גם בתחום ביטוח הרכב.

לפרטים נוספים על ביטוח רכב לסטודנטים, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים