ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

תפקידו של סוכן ביטוח

חברות הביטוח השונות משתמשות בסוכן ביטוח שמהווה איש מכירות מטעמן שתפקידו לשווק ולמכור את המוצרים והשירותים הביטוחיים של החברות השונות. על פי רוב מורכב שכרו מקבלת עמלה מסכום הפרמיה המשולם על ידי הלקוח באחוזים המשתנים לפי הסכם שיש לו עם חברת הביטוח. רובם של הסוכנים עובדים עם כמה חברות במקביל ויכולים להציע מספר הצעות עבור לקוח בודד. הלקוח מצדו מעוניין בקבלת ההצעה לפוליסה הזולה ביותר עבורו וכן להיות שקט ביודעו כי יש מי שיכסה אותו ויטפל בו במקרה תאונה או נזק. השאלה העולה היא למי נתונה נאמנותו של סוכן הביטוח רכב שמתקשר עם שני הצדדים – ללקוח או לחברת הביטוח? ואם לחברת הביטוח אזי לאיזו מבין שלל חברות הביטוח איתן הוא עובד? הדבר מעלה דילמה משמעותית משום שבכל חברה הסכמי עמלות ושכר שונים לסוכן וכמו כן תגמולים נוספים כמו תלושי שי, מתנות ותוספות עבור עמידה ביעדים.

מקצוענות או עמלה
יכולים להיווצר מצבים בהם הפוליסה המתאימה ביותר ללקוח היא פוליסה זולה של חברת ביטוח מסוימת שעליה יגזור הסוכן עמלה נמוכה משמעותית ממכירה של פוליסה יקרה יותר שמציעה חברה אחרת. בשל כך החל לפני מספר שנים תהליך פיקוח על סוכני הביטוח הכולל התמקצעות ושקיפות בעבודתו של סוכן הביטוח. למען קבלת רישיון עבודה מהמפקח על הביטוח על המועמד לעמוד בסדרה של מבחנים ולימודים מסודרים שבסופם יעבור התמחות לפרק זמן קצוב. גם בעמלות הסוכן חלה רפורמה משמעותית, בעיקר בתחום הביטוח הפנסיוני, וכיום על הסוכן לפרט את אחוז העמלה מהפרמיה של הלקוח אותה גובה חברת הביטוח. צופים שמגמה זו תורחב גם לתחומי ביטוחים נוספים כמו ביטוח דירה, ביטוח רכב, משכנתא ועוד. 

טובת הלקוח לפני הכל
מטרתם של תהליכים ומגמות אלה בשוק הפיקוח על הביטוח היא להעמיד את טובת הלקוח לנגד עיניהם של סוכני הביטוח ולגרום לשקיפות שתאפשר מידע ללקוח בבואו להחליט בדבר רכישת פרמיית ביטוח כלשהי. כך גם הרישיונות הניתנים לסוכני הביטוח מצריכים מבחנים ועמידה בתנאים ובנוסף מוגבלים על פי ותק, ניסיון ומקצועיות.

לפרטים נוספים על תפקידו של סוכן ביטוח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים