ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מגזין זכויות המבוטח

החוק בישראל יחד עם פסיקות בתי המשפט השונות מתייחסים לנושא זכויות מבוטחי הרכב שלעיתים זוכה גם להרחבות והטבות מצד חברות הביטוח. העיקרון הבסיסי בתחום הוא הגדרת רף מינימום של תנאים וזכויות שמחייבים את חברות הביטוח כלפי המבוטחים. הן רשאיות לבצע שינויים בחוקים אלה רק במקרים בהם השינוי משמעו הטבה למבוטח ובשום אופן לא במידה והוא גורע מהזכויות המוגדרות בחוק. מגוון הזכויות הללו שנוגעות למבוטחים ולנפגעי תאונות הדרכים תקפות עבור כל קשת הביטוחים לרבות ביטוח חובה לרכב, ביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב צד ג' וביטוח רכב דו גלגלי.

זכויות יסוד בסיסיות
מעבר לפירוט הזכויות בפוליסת הביטוח הספציפית קיימות למבוטחים גם זכויות יסוד בסיסיות על פי החוק שחלות על כל הפוליסות וביניהן זכות המבוטח לבחור שמאי רכב, זכות המבוטח לבחור מוסך, זכויות פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ועוד. בנושאי תיקון נזקי רכוש ורכב ולצורך הערכתם הכספית נוהגות חברות הביטוח להעסיק שמאי רכב מטעמן ופועלות בהסכם עם מוסכי הסדר בהם יבוצעו התיקונים. הדבר נעשה במטרה לנסות להוזיל את עלויות תיקוני הרכב והוצאות החברה לאחר תאונה וכן להפוך את כל פרוצדורת ההתנהלות של המבוטחים בנוגע לקבלת תשלומים והחזרים לקלה יותר ולהפחית את ההשתתפות העצמית שלהם. בכדי שלא ייווצר מצב בו שמאי הבית של החברה ומוסכי ההסדר שעובדים עימה יעריכו את הנזק לרעת המבוטח ולטובת החברה פסק בג"ץ כבר בשנת אלפיים שבידי המבוטח תהיה הבחירה לקבל את אנשי המקצוע של חברת הביטוח רכב או לבחור שמאי רכב ומוסך מטעמו.

פיצוי נפגעי תאונות דרכים
על פי חוק זה אחריות הפיצוי הינה מוחלטת ולא קשורה לשאלת האשם בתאונה אלא מגיע בכל מקרה בו מוכח קיום נזק גופני כתוצאה מהתאונה ללא הגבלה לסכום הפיצוי. בגין נזקים גופניים קובע החוק פיצוי עבור הפסד שכר עבודה מיום התאונה והלאה, הוצאות עזרה וסיעוד, הוצאות רפואיות, הוצאות ניידות, הוצאות דיור המותאם למגבלות רפואיות, פיצוי עבור נזק שאינו כספי כמו כאב וסבל והחזר הוצאות משפטיות. לשם מימוש מלא של זכויות הפיצוי השונות ניתן להיעזר בעורך דין מומחה מהתחום שגם שכר טרחתו על פי המקרים השונים נקבע בחוק.

לפרטים נוספים על מגזין זכויות המבוטח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים