ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

השבת תשובות בפוליסת הביטוח לרכב

בפוליסת הביטוח לרכב, ישאלו אותכם מספר שאלות אשר על פיהם יתאימו המבטחים את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר והמשתלמת ביותר עבורכם. במידה ואתם השבתם תשובות מלאות וכנות על השאלות שנשאלתם, תוכלו להימצא נתבעים על ידי חברת הביטוח אשר אצלם רכשתם את פוליסת ביטוח רכב לרכבכם החדש.

פוליסות הביטוח השונות מציינות בפירוש כי במידה ולא השיב המבוטח תשובות מלאות וכנות לשאלות בעניינים המהותיים או במידה והמבוטח הסתיר מחברת הביטוח בכוונת מרמה, עניין אשר נחשב למהותי, או אפילו במידה והמבוטח לא נהג באמצעים שדרש המבטח להקלת הסיכונים המבוטחים על פי פוליסת הביטוח אותה הוא רכש מחברת הביטוח, המבטח יהיה רשאי לבטל את פוליסת הביטוח לרכב במקרה הקיצוני ביותר, ומקרים אחרים להקטין משמעותית את היקף חבותה של חברת הביטוח.

יש לומר כי כל המדובר לעיל יעשה בהתאם לחוקי מדינת ישראל ובגיבוי מלא החוק הישראלי (במידה ויוכח בבית המשפט כי  המבוטח אכן נהג על פי המצוין לעיל). הוראות חוק חוזה הביטוח התשמ"א 1981, מגבים באופן מלא אפשרות לפיה המבטח אכן יחליט לפגוע בכספים המגיעים למבוטח עקב מידע חסר שנמסר בחוסר תום לב.

אז כפי שכבר אמרנו לכם, עדיף למסור את הפרטים המלאים לחברת הביטוח בעת רכישת פוליסת ביטוח רכב, אין כל סיבה להונות את החברה או להסתיר ממנה פרטים מהותיים, והכל בשביל לחסוך כמה מאות שקלים. במקרה אמת, לחברת הביטוח ינתן גיבוי מלא ביימצא כי המבוטח ניסה להונות אותה בכוונת זדון והכל בשביל לחסוך כמה מאות שקלים. במקרה כזה המבוטח יכול להפסיד מאות אלפי שקלים, דבר שלא נראה ככדאי.

לפרטים נוספים על הביטוחים שלנו, אנא התקשרו אלינו לטלפון 1-599-500-005 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים