ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

איך בוחרים ביטוח רכב בצורה הטובה ביותר

סוגי הביטוח
בישראל כמו בכל מדינות המסודרות בעולם, אסור לנהוג ללא ביטוח. קיימים שלושה סוגים של ביטוח רכב כאשר את אחד מהם– ביטוח החובה–  החוק מחייב לעשותו. ביטוח זה בא לפצות נפגעים מנזקים הנגרמים ממעורבות הרכב בפגיעה בבני אדם, וזאת כדי שהנפגע לא יהיה תלוי במצבו הכלכלי של הנהג הפוגע. בנוסף, קיימים שני סוגי ביטוח נוספים שאינם חובה והנהג יוכל לעשותם באם ירצה. הראשון הוא ביטוח צד שלישי המיועד לפצות על נזק של רכוש לגורמים אחרים חוץ מהנוהג. 

הביטוח המקיף
כאמור, ביטוח מקיף אינו מתחייב בחוק. בשונה מהביטוחים האחרים שפורטו לעיל, הביטוח המקיף דואג לפיצוי על נזקים הנגרמים לכל המעורבים במקרה ולרכוש שנגרם להם. מי שבוחר לבטח בסוג זה של ביטוח, אינו צריך לבטח צד שלישי, שכן הביטוח המקיף מכיל גם אותו. מידת הכיסוי של הנזקים נתון לשיקול דעתו של המבוטח. ניתן להוסיף ביטוח שמשות, ביטוח גרירה (אותם ניתן לקבל לפי דרישה גם בביטוח צד שלישי ), אבל גם ביטוחים אקסקלוסיביים כמו ביטוח מערכת השמע. 

למי כדאי לבטח ביטוח מקיף
כאמור, בביטוח מקיף יש סעיף של השתתפות עצמית של המבוטח וכן סעיף של ירידת ערך. שני סעיפים אלו מקטינים את הכדאיות לבטח רכבים שערכם נמוך ורכבים שמחירי חלקי החילוף יקרים במיוחד.לבעל רכב ישן שמחירו נמוך, במקרה של נזק לרכב, ההשתתפות העצמית שלו תהווה חלק גדול מעלות הנזק וזה לא כדאי. כאשר עלות תיקון הנזק גבוהה מסכום מסוים, חברות הביטוח מעדיפות להשבית את הרכב ואז הן מחויבות בתשלום נמוך יותר. סעיף ירידת ערך מאפשר לחברות הביטוח לשלם רק חלק מעלות החלקים ולכן לא כדאי לבטח רכב עם חלקי חילוף יקרים.   

מהן האפשרויות האחרות
כפי שציינו כדאיות רכישת ביטוח מקיף לרכב היא דבר שיש צורך לבדוק אותו. ניתן להתייעץ על כך גם עם סוכן הביטוח כדי להבין מה התועלת במקרה של תביעה. ביטוח צד שלישי (צד ג') יכול במקרים מסוימים להיות פתרון לחלק מהנזקים לרכב של הפוגע. בביטוח מסוג זה כל נזק לגורם שלישי הוא בר כיסוי (כמובן עד לסכום מסוים המצוין בפוליסה). ישנה גם אפשרות לצרף לביטוח מסוג זה של צד שלישי סעיפים מסוימים כמו ביטוח שמשות, ביטוח גרירה, חילוץ ועוד, אשר ערכם אינו גבוה אבל עדיין פיצוי כדאי.

לפרטים נוספים על איך בוחרים ביטוח רכב בצורה הטובה ביותר, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מיד

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים