ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח רכב- לנהוג בטוח

מהו ביטוח רכב?
קיימים כמה סוגים של פוליסת ביטוח רכב עיקריים כיום אשר ממקדים אותנו לשאלה מהו ביטוח רכב. פוליסת הביטוח הבסיסית ביותר שקיימת כיום היא ביטוח החובה. ביטוח מסוג זה בעצם מכסה רק במקרים שבהם קיימות פגיעות פיזיות של כל אדם אשר מעורב בתאונת דרכים או לחילופין עקב שימוש במכונית. כל אדם אשר בבעלותו רכב במדינת ישראל חייב לעשות ביטוח מסוג זה, ביטוח זה הוא בעצם התנאי לכך שהנהג יוכל לנסוע בכבישי ישראל.

עקרונות רעיון הביטוח
בכדי להבין איך חברות הביטוח מחליטות על עלויות של פוליסות ביטוח לרכב יש צורך תחילה להבין את העקרונות אשר מייצגים את רעיון הביטוח. הביטוח שנעשה לרכב הוא בעצם מגלם בתוכו את רמת הסיכון שלו אשר לוקחת על עצמה חברת הביטוח על הלקוח המעוניין לרכוש את שירותי ביטוח הרכב. חברת הביטוח מבצעת חישובים אשר בעיקרם קובעים את הסיכוי לכך שפוליסת הביטוח תיושם על ידי האדם שרכש אותה. בכדי לבצע את החישובים הללו לסיכוי הזה נעזרות חברות הביטוח בכמה מדדים שונים.

מחיר פוליסת ביטוח לרכב
בכדי לבנות את העלות של הפוליסה מכל סוג שהוא, חברת הביטוח נעזרת בעצם בכמה נתונים סטטיסטיים שונים. כל החשבים והכלכלנים השונים והרבים אשר משתייכים לחברות הביטוח המציאו נוסחא אשר לפיה הם בעצם מעדכנים את המשתנים השונים כמו גם את הנתונים האישיים של הלקוחות אשר עולים על הכביש. לבסוף מקבלים תוצאה שהיא רמת הסיכון אשר חברת הביטוח לוקחת על עצמה. אם רמת הסיכון גבוהה יותר כך העלות של פוליסת הביטוח עולה יותר ולהיפך.

לנהוג בצורה בטוחה
קיימים קריטריונים רבים אשר לפיהם נקבעת העלות לפוליסה. אחד מהקריטריונים הוא גיל הנהג כמו גם גיליון הרשעות של הנהג במהלך 3 השנים האחרונות. חברות ביטוח רבות הבינו והגיעו למסקנה שרוב הנהגים שהם מתחת לגיל 24 בעלי רמת סיכון גבוהה יותר אשר עלולים לעבור תאונת דרכים. מכאן חברות הביטוח גובות יותר כסף על ביטוח מסוג נהג צעיר עקב רמת הסיכון הגבוהה. לעומת זאת, נהגים אשר פועלים בזהירות יתרה בזמן הנהיגה שלא עוברים תאונות דרכים או לחילופין עבירות תנועה נגבה מהם מחיר נמוך יותר.

לפרטים נוספים על ביטוח חובה-לנהוג בטוח, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מיד

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים