ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מה עושים כשרוצים לרכוש ביטוח רכב

הסיבות למספר המכוניות בישראל
הנהג הישראלי אוהב מכוניות, גם כי המכונית, סוגה וגודלה מהווים סימן לסטאטוס, אבל גם בגלל שמערכת התחבורה הציבורית בישראל אינה מאפשרת לו פיתרון אחר, אלא להיות עצמאי מבחינה תחבורתית. בישראל, אין מערכת רכבות עירונית, תדירות האוטובוסים אינה גבוהה וגם לא אמינה, אבל בעיקר בגלל שכדי להגיע ממקום אחד למקום שני לא פעם צריך להחליף אוטובוסים מספר פעמים. אומנם, עלות הקנייה ואחזקת הרכב היא גבוהה ומהווה כרבע מהכנסה החודשית, אבל במקרים רבים מקום העבודה מספק לעובד את כלי הרכב. 

שיקולים בבחירת הרכב
בבואנו לרכוש רכב אנו שוקלים מספר פרמטרים שבעזרתם יוחלט הרכב הנרכש. שיקול ראשון הוא כמה אנו רוצים להוציא על קניית הרכב. שיקול שני הוא מה המטרה של קניית הרכב, האם לצורכי עבודה, לצורכי בילוי או לניידות  של המשפחה. כמובן, שרווק יעדיף מכונית קטנה יותר, אבל כזו שעושה רושם ואילו בעל משפחה יעדיף רכב גדול ונוח כדי שיוכל להסיע את משפחתו עם כל "החבילות" המצורפות להם. אנשים שצריכים את המכונית לצורכי עבודה ייבחרו מכוניות בעלי תא מטען גדול או בכלל רכב מסחרי. 

ביטוח הרכב
כל רכב הנע על כבישי ישראל חייב בביטוח. קיימים מספר סוגים של ביטוח. הראשון וההכרחי הוא ביטוח החובה. ביטוח זה בא לענות על פגיעות שנגרמו על ידי הרכב, בנוהג בו או במישהו אחר. ללא ביטוח זה לא ניתן לאשר תנועה של הרכב בכבישים. ביטוח נוסף הוא ביטוח צד שלישי. ביטוח רכב זה בא לענות על נזקים הנגרמים לגורם שלישי (לא המכונית הפוגעת). הביטוח הוא רצוני ואינו מחויב בחוק. הביטוח הרחב ביותר ובהתאם גם היקר ביותר, הוא הביטוח המקיף, שלא כמו האחרים, עלותו תלויה בסוג הרכב ובמחירו בשוק.

איך בוחרים ביטוח
כאמור ביטוח חובה מחויב בחוק, אך עדיין לסוכנויות הביטוח יש מרווח מסוים בקביעת הפרמיה. ביטוח באמצעות חברות אינטרנטיות בדרך כלל נמוך יותר. לגבי ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף ההבדלים בפרמיה בין חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח  השונות יכול להגיע להבדלים משמעותיים. כאן נלקחים בחשבון מספר רב של שיקולים כמו גיל הנהג, ותק בנהיגה, ותק בחברת הביטוח, האם הנהג הוא חלק ממקום עבודה גדול שיצר קשר עם סוכנות ביטוח מסוימת או אפילו קשרים והכרויות בין המבוטח לסוכן הביטוח.

לפרטים נוספים על מה עושים כשרוצים לרכוש ביטוח רכב, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מיד

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים