ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח אופנוע

בעלי האופנועים והקטנועים וכל בעלי הרכבים הדו-גלגליים בישראל, נאלצים בדרך כלל לשלם פרמיות מאוד גבוהות על פוליסות הביטוח אותן הם רוכשים אצל חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח בישראל. פוליסת החובה לדוגמא, הגיע בשנים האחרונות למחירים מאוד גבוהים, מחירים אשר בגינם לעיתים לא משתלם כלל לרכוש את האופנוע המדובר. פוליסת הביטוח לאופנוע נחלקות כמו פוליסות ביטוח רכב לשלוש סוגי פוליסות אפשרויות: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח חובה הוא ביטוח אשר על פי חוק יש חובה לבטחו. רוכב אופנוע אשר עולה על הכביש ללא ביטוח חובה תקף לרכבו, עובר על החוק! ועלול להענש בצורה קשה. ביטוח מסוג זה מגן על כל נזק גופני אשר יקרה לנוסעי האופנוע או לאחרים אשר מעורבים בתאונת אופנוע.

ביטוח אופנועביטוח מקיף בשונה מביטוח חובה, לא חייב להירכש על ידי בעל האופנוע. ביטוח מסוג זה מכסה את האופנוע במקרים בהם הוא ניזוק או נהרס (טוטאל לוסט). מקרים אלו כוללים בין היתר את: גניבתו של האופנוע, שריפתו של האופנוע, בלאי שמתגלה באופנוע, אובדן או הרס של האופנוע. סכומי הביטוח אותם תצטרך לשלם בעבור פוליסת ביטוח לאופנוע, יגזרו במישרין מפרטי הנהג ופרטי האופנוע. בעת רכישת הפוליסה, תצטרך למסור למוכרת הפוליסה את הפרטים והנתונים המדויקים על האופנוע ועליך.

אנו בישראביט - מתמחים בהתאמת פוליסות ביטוח לאופנועים, קטנועים וכלל הרכבים הדו-גלגליים. כיוון שאנו עובדים עם 8 חברות ביטוח שונות, אנו מספקים לך בזמן אמת את פוליסת הביטוח המשתלמת, הכדאית והזולה ביותר מבין הפוליסות האפשריות. כך שאתה יודע, בזמן שאתה רוכש אצלנו פוליסת ביטוח לאופנוע, כי הפוליסה אותה אתה רוכש הינה, הפוליסה המתאימה ביותר עבורך. אנו מבקשים שתבחן אותנו גם במקרה של חס וחלילה, ארוע ביטוחי. בארועים ביטוחיים ותאונות, אנו רואים בך את מרכז העשייה. נעשה את כל הדרוש על מנת שתקבל את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר.


לפרטים נוספים על ביטוח אופנוע או קטנוע, השאירו את פרטיכם בדף
צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים