ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח ריסק כחלק חבילת הביטוח למשכנתא
 
דרישות הבנקים למשכנתאות כוללות בעקרון 2 רכיבים מהותיים. ביטוח מבנה לדירה הכולל הגנה מפני רעידת אדמה אש צד ג' וביטוח צנרת למבנה ובמקביל נידרש ביטוח חיים ריסק המבטח את חיי הלווים כנגד מצב של מוות חס וחלילה של לווה אחד או יותר.בד"כ לוקחי המשכנתא הינם זוג אשר שני הצדדים ערבים בפני הבנק להחזר ההלוואה ומכאן שמקרה של מוות חס וחלילה של אחד מהצדדים מבקש הבנק להגן על כספו (ההלוואה) ולייצר מצב בו במקרה שכזה חברת הביטוח תסלק את המשכנתא כנגד פוליסת ביטוח החיים של אחד הצדדים באופן יחסי או שניהם יחד חלילה.

 

המשכנתא /ההלוואה מטיבעה הינה הלוואה יורדת אשר קטנה עם החזר התשלומים הגם שבשנים הרבות הראשונות ההחזר החודשי הינו כנגד הריבית בלבד ולכן ברוב המקרים לא ניתן ל"הרגיש" את הקטנת הקרן עצמה.

ביטוח החיים /ריסק ללוקחי משכנתא אם כן ניבנה מתחילה כ"ריסק יורד" והוא אמור להיבנות כך שיופחת מדי חודש סכום הביטוח המבוטח כנגד יתרת ההלוואה בפועל וזאת בהתחשב הריבית המשולמת לבנק מחד ובהתחשב בתקופת לקיחת המשכנתא מאידך.

רכיב נוסף שניתן לקנות באופן וולונטרי במסגרת פוליסת ביטוח הינה הגנה כנגד מצב של אובדן כושר עבודה. במקרה שכזה תשלם חברת הביטוח לא רק את פוליסת הביטוח(רכיב שהוא שיגרתי ושכיח) אלא גם את החזר המשכנתא עצמה לבנק. כמובן שאלמנט זה מייקר מהותת את עלות הביטוח אולם במשקפיים מקצועיות המדובר ברכיב ערכי ביותר שנותן הגנה מלאה ללווים גם במקרה ש ל אי יכול השתכרות של הלווה מצב בו לא רק שללווה אין הכנסה על מנת לשלם את המשכנתא אלא שברוב המקרים גם נוצר מצב בוללווה הוצאות רבות מאוד בגין שיקום וכו'.

 

מכלל הנתונים שלעי"ל אנו למדים כי יש צורך באיש מקצוע מיומן כדוגמת סוכן הביטוח שיתפור ללקוח את החליפה נאותה והנכונה מבחינתו וזאת תחת התובנה שלנו כלקוחות כי מדובר ברוב המקרים בהוצאה משפחתית כבדה(אןולי הכסדה ביותר אחרי מזון) ובנוסף המדובר בהוצאה לטווח ארוך ביותר.

לפרטים נוספים על ביטוח משכנתא, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים