ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

השוואת ביטוח מקיף לרכב

בישראל יש חוק המחייב לרכוש ביטוח חובה אבל מעבר לזה ישנו גם ביטוח מקיף. למה צריך ביטוח מקיף ומה הוא בדיוק מקיף? ביטוח חובה מכסה את המבוטח ואת המעורבים במקרים של נזקי גוף כתוצאה מתאונה, אך הביטוח המקיף מגן עלינו מפני נזקים לרכב עצמו. ביטוח זה אומנם אינו מחויב לפי החוק אך מומלץ מאוד עבור הגנה מפני נזקים פוטנציאליים. לכן ניתן לראות כי רוב הציבור בישראל רוכש ביטוח זה המעניק ביטחון בידיעה שאנו מוגנים מפני כל נזק לרכב.

מהו ביטוח מקיף?
לצד ביטוח החובה מציעות חברות הביטוח ביטוח מקיף שלרוב מכיל גם ביטוח צד ג'. ביטוח זה מכסה את המבוטח מנזקים שנגרמו לרכב עצמו במקרי גניבה, פריצה, פגעי טבע ועוד. בנוסף הביטוח מכסה גם נזקים שנגרמו לרכושו של אדם אחר על ידי הרכב של המבוטח. עלות ביטוח זה גבוהה לרוב ולכן ראשית מומלץ לערוך השוואה בין חברות הביטוח השונות, ושנית לערוך בדיקה מקיפה של פוליסת הביטוח וכך לוודא האם היא מכילה סעיפים שאינם רלוונטיים המייקרים את עלותה והאם היא מכילה את הכיסויים בהם אתם מעוניינים.  

מה כדאי לבדוק בפוליסת הביטוח המקיף?
הביטוח המקיף מגן עלינו מפני נזקים רבים ומגוונים, מעבר לביטוח החובה, כך למשל במקרה תאונה נוכל ליהנות מהחזר עלות התיקון במוסך, לקבל רכב חלופי או להיעזר בשירותי גרירה בעת הצורך,בהתאם לפוליסה. אך מעבר לאלמנטים אלו כדאי להתחשב בדברים נוספים כגון שכר הטרחה שיש לשלם במקרה תביעה, השירות שעלול להתארך זמן רב, משך הזמן עד לקבלת הפיצוי הכספי וגובה סכום ההשתתפות העצמית. כמו כן ישנו קריטריון התביעות הקודמות, לפיו ישנן חברות ביטוח הדורשות במקרי הצורך עדכון לגבי 3-4 שנים אחורה של תביעות קודמות, במסגרת הביטוח המקיף. לפיכך רצוי לבדוק איזו חברה דורשת את הזמן המינימאלי של בדיקה זו בכדי שתביעה קודמת לא תילקח בחשבון. בנוסף מומלץ לבדוק מהו הסכום שמקבלים במקרה בו הרכב אינו כשיר לנסיעה- טוטלוס, האם זכאים לרכב חלופי ולאחר כמה זמן.     

טיפים לבחירת ביטוח מקיף
כיום לרוב חברות הביטוח אתרים באינטרנט המספקים מידע בנוגע לסוגי פוליסות הביטוח אותן הן מציעות כולל פירוט תכולתן. בנוסף, חלקן מספקות מחשבון ביטוח  בו תוכלו להזין פרטים ומאפשר חישוב עלות משוערת של הביטוח המקיף המושפע ממאפיינים אישיים. דרך זו מאפשרת לבצע השוואת מחירים ראשונית בין המבטחות השונות, אך בכדי לקבל מידע מדויק רצוי לפנות לחברות עצמן ולהשוות מחירים, היקף פוליסות וחבילות שיוזילו את המחירים.
כמו כן ניתן לפנות לסוכנויות ביטוח שעובדות עם מספר חברות ולקבל את כל המידע במקום אחד, אך הדבר כרוך בעמלה. בנוסף רצוי לבדוק מהם הפרשי הביטוחים עבור נהג צעיר, חדש וותיק שכן לעיתים ההפרשים גדולים וייתכן ותעדיפו לרכוש רכב ישן יותר שיוזיל את עלות ביטוח הרכב. 

למידע על השוואה בביטוח מקיף, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים