ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מסירת פרטים לאחר תאונה עם רכב מבוטח

מסירת פרטים מדויקים אודות התאונות שעבר הרכב אותו אנו מבקשים לבטח היא חובה חוקית. התעלמות ממנה, מתוך ניסיון למזער את מחיר הפוליסה, עלולה לעלות לנו ביוקר. לעשות תאונה עם הרכב זו חוויה בהחלט לא נעימה. מלבד עוגמת הנפש והסיכון, צריך גם חברת ביטוח טובה שתכסה את הנזק הכלכלי שעשוי להיגרם בעקבות התאונה. כשאנו רוכשים את הביטוח, אנו משוכנעים שנוכל לתבוע בעת הצורך ולהיות מכוסים, אלא שלפעמים אנחנו אלה שמכשילים את עצמינו ועשויים לגרום לכך שהחברה המבטחת לא תסכים לכסות את עלות הנזק, דבר שאפשר להימנע ממנו בקלות.

איך נוכל להיזהר? כאשר אנו רוכשים ביטוח, מוטלת עלינו חובה חוקית למסור את כל הפרטים האישיים המדויקים שלנו, כולל ההיסטוריה שלנו בכבישים, גם זו שפחות נעים לנו לספר, שעלולה להעלות את מחיר הפוליסה. כצרכני ביטוח, אנו חייבים לדווח על תביעות ביטוח שביצענו, גם מול חברות אחרות, ועל התאונות שעבר הרכב.

למה זה חשוב? במקום להסביר את מהות החוק והחשיבות המוסרית לספר את האמת, נוכל להיעזר במקרה בו היה מעורב תושב טבריה, שביטח את הרכב שלו באופן בעייתי. כאשר הוא פנה לחברת ביטוח, הוא לא טרח לספר שבעליו הקודמים של הרכב, היה למעשה בנו שביצע תאונות רבות ולפיכך גם תבע לא מעט פעמים את חברת הביטוח, דבר שהוביל לביטול הפוליסה. כשפנה האב לחברה החדשה הוא הסתיר כאמור את המידע החשוב הזה ואכן החברה המבטחת לא חשדה בדבר. בהמשך, כשעבר הרכב תאונת טוטאל-לוס, החברה החדשה ביצעה חקירה וגילתה את ההיסטוריה הבעייתית של הרכב המבוטח. היא לא היססה ופנתה לבית המשפט, בהסתמך על החוק המחייב את רוכשי הביטוח למסור מידע אמיתי ומלא. התוצאה: לא רק שעלות התאונה לא שולמה לבעל הרכב, אלא שהפוליסה בוטלה כליל ללא כל תגמול או פיצוי.

לאור החוק והמקרה הנ"ל, עלינו לזכור תמיד כי במעמד רכישת הביטוח, חובה עלינו לדווח את האמת ואת כל האמת. לחברות הביטוח יש את כל הכלים החוקיים לאתר דיווח כוזב ולתבוע אותנו. חשוב לזכור, שהחסרת מידע, בין אם מרשלנות וחוסר תשומת לב ובין אם במזיד – עלולה לעלות לנו ביוקר, הרבה יותר מהסכום אותו אנו מנסים לחסוך כשאנו מסתירים מידע.

למידע על מסירת פרטים לאחר תאונה, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים