ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

קריטריונים בטרם רכישת ביטוח חובה

אין נהג שיעיד כי החיפוש אחר ביטוח רכב ורכישת הפוליסה הוא תהליך מהנה. מדובר בהוצאה כספית כבדה של כמה אלפי שקלים. עד כמה שמדובר בהוצאה הכרחית, היא חיונית עבור עלייה על ההגה הן מבחינת הנהג והן מבחינת הסביבה מבחינת פיצויים ופרמטרים נוספים. אך בטרם רוכשים ביטוח רכב כדאי להציב כמה קריטריונים שיסייעו ברכישת ביטוח הרכב הטוב ביותר. כן קיבצנו עבורכם מספר כללי ברזל בטרם נופל הפור על חברת הביטוח הנכונה.

ערכו השוואות מחירים
הכלל הראשון והחשוב מכולם הינו השוואת מחירים. כיום קיימים מחשבוני השוואת מחירי ביטוח חובה לרכב אונליין הזמינים לציבור הרחב שיכולים להציב בפני הנהג מספר חלופות שיכולות להשתלם יותר עבור הכיס. אנשים רבים נוטים שלא לעשות השוואת מחיר מוקפדת בין אם מדובר מחוסר זמן או בין אם מדובר בהיצמדות לאזור הנוח יותר שהחברה בה נמצאים היא הטובה ביותר. התעדכנות במחירים מדי שנה בקרב החברות שיש ביניהן תחרות היא חשובה והכרחית עבור הכיס יכולה להגיע להבדל של מאות שקלים.

הקפידו על הפרטים
מחירי ביטוח החובה נקבעים על פי מספר פרמטרים ביניהם גיל הנהג, תביעות שונות, וותק ועוד. חשוב להעביר לחברת הביטוח את כל הפרטים ולהקפיד למסורם נכון. לפעמים מדובר בהבדלים של מאות שקלים. רק לשם הדגמה – הורים רבים מופתעים מגובה הביטוח שמרקיע שחקים ברגע שמגיעה העת והגוזל רוצה לפרוס כנפיים. הקפדה על פרטים היא חשובה ומהותית עבור המחיר. אם על הקפדת פרטים עסקינן אז כמובן שיש לבדוק בכל חברה את התנאים המוצעים במסגרת השירות. לפעמים כלל השיקולים צריכים לנבוע הן מבחינה כספית והן מבחינת תועלת באם ויהיה בה צורך.

מי נוהג על הרכב?
פרט אחרון יכול לגעת בחלקים מן האוכלוסייה והוא קשור קשר ישיר לאמור לעיל. במידה ויש לכם ילדים שקיבלו זה עתה רישיון, חישבו עד כמה הם נוסעים על הרכב. במידה וילדכם משרת בצבא בבסיס רחוק ואולי הוא לא נוסע על הרכב אלא לעתים רחוקות. במקרים כאלו ניתן לשקול ביטוח יום. לטווח הארוך מדובר במהלך לא משתלם ולכן מומלץ לעשות חושבים עד כמה נהגים אחרים יסעו על הרכב.


לפרטים נוספים על רכישת ביטוח חובה, השאירו את פרטיכם בדף 
צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים