ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

הבדלים בביטוח

 לפני שאנחנו רצים לחדש פוליסת ביטוח כזו או אחרת באחת החברות, כדאי בכלל שנדע "מה נותנת" כל פוליסת ביטוח שאנחנו רוכשים לטובת הרכב (לטובתנו). בכתבה הבאה נביא את ההבדלים ולמעשה נגדיר מהם סוגי הביטוח שיש באפשרותנו לעשות כשאנחנו באים לחדש או לרכוש פוליסת ביטוח, לפחות ברמה הבסיסית של ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. 

ביטוח חובה
ביטוח חובה הוא ביטוח שמחייב אותנו לרכושו על פי חוק. במידה ולרכב אין ביטוח חובה- אין להעלות אותו על הכביש! כמובן שלא כל חברת ביטוח מחוייבת לבטח רכב/ נהג כזה או אחר. ככל  שלאותו נהג יש יותר עברות תנועה או ככל שהרכב עבר יותר תאונות, כך הסיכוי שהרכב יבוטח בחברות ביטוח יורד. למרות זאת, ישנה חברה הנקראת "פול", תפקידה לבטח בביטוח כל אדם הפונה אליהם בבקשה, לא משנה מה עברו אומר עליו. החיסרון היחידי בחברה זו הוא המחיר. לרוב מדובר ברכישת פוליסה שיקרה בכ- 20% מהמוצע בשוק.

ביטוח מקיף
פוליסת ביטוח מקיף הוא לא בקדר חובת רכישה. למעשה הוא ביטוח שמבטיח הגנה מפני מפגעים סביבתיים, גניבה, תופעות שקשורות לאימא אדמה, מעשה זדון וכולי. הפיצוי לאדם שרכש פוליסה כזו ונדרש בהפעלתה הוא: תשלום זהה לערך הנזק, תיקון, החלפת הרכב ברכב זהה. הביטוח הזה כולל בתוכו גם כיסויים נוספים המקושרים לנזק הנגרם לרכב השני (צד שלישי). כמובן שגם לביטוח זה, בכל חברה וחברה, ישנם סייגים וחריגים המפורטים בפוליסה המוצעת.

ביטוח צד ג'
פוליסה זו נרכשת בדרך כלל לצד ביטוח החובה. גם על פוליסה זו אין חובה המחייבת לרכוש את הפוליסה ולכן היא על תקן רשות. תפקידה של הפוליסה היא כיסוי כל חוב כספי של המבוטח לצד ג' עקב תאונה או פגיעה בהולך רגל. הפוליסה מציעה מתן פיצויים לנפגע בתוספת דמי השתתפות עצמית שמוטלים על הצד המבוטח. הסכומים המדוברים בפוליסות ביטוח צד ג' הם בטווח שבין 300 ל- 500 אלף שקלים ומחירה של הפוליסה תלוי בשלל גורמים, כמו שנתון הרכב וסוג, גיל הנהג ועוד.

 לפרטים נוספים על רכישת ביטוח חובה, השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים