ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

על כבישי הארץ נעות מכוניות רבות. חלקן חדישות שנקנו רק עתה, ואחרות משומשות אשר חלקן נעות על הכבישים זמן רב. הצורך ברכב בישראל הינו חיוני בגלל התחבורה הציבורית הלקויה המאפיינת אותה אבל גם למטרת נוחות, לסידורים ועוד. רכב פרטי נוח מאוד וכל מה שצריך לעשות זה להיכנס אליו ליד הבית ולהגיע לכל מקום בצורה נוחה ובטוחה אגב שמיעת מוסיקה ברדיו, ניהול שיחה עם חבר או נוסע נוסף ועוד. יצרנים בינלאומיים רבים משווקים מכוניות בישראל, וכמו כן, קיימים רכבים המגיעים אליה ביבוא אישי. לכל יצרן יש מבחר קטגוריות רכב, ובין היתר, קומפקטיות קטנות, משפחתיות, מנהלים מפוארות, מסחריות, ספורט, שטח ועוד.

רכישת רכב משומש

רבים רוכשים רכב חדש מהניילונים אבל אחרים אשר, לרוב ידם אינה משגת, נאלצים להסתפק במשומש. קניית רכב ישן נעשית מאנשים פרטיים, מחברות טרייד אין, מסוחרי רכב, ממגרשי רכב ועוד. בכל המקרים יש צורך לערוך בדיקות מתאימות כולל במוסכי בדיקה מורשים. הבדיקות מספקות מידע מעודכן על מצב הרכב. לאחר קבלת תוצאותיהן יכול הרוכש לבטל את העסקה, או, לחילופין, לבקש הוזלה  במחיר אם מתגלית בעיה המצדיקה זאת. הדבר חשוב מאוד מאחר ומערכות רכב ישן עלולות להתגלות כתקולות ועלות תיקונן עלולה להגיע לאלפי שקלים ויותר. בעיקר, נבדקים המנוע, ההילוכים ומצבו הכללי של הרכב כולל וידוא בדיקה שהוא לא עבר תאונות רציניות.

לפני שהרוכש מתחיל לנסוע עליו יש לערוך לו ביטוח מתאים. הביטוח הוא מובנה. חייבים לעשות ביטוח חובה אשר מבטח את הנהג ונוסעיו אבל גם את צד ג' העלול להיפגע בעת תאונה. הביטוח המשלים שאין חובה לעשותו הוא המקיף ונועד למקרים של תאונות קשות בהם הרכב נפגע קשות. במקרה כזה, חברת הביטוח תישא בעלויות התיקון והמבוטח ישלם רק השתתפות עצמית. במקרים של תאונות קשות שגורמות לנזקים שעלות תיקונם גדולה יותר מערך הרכב (טוטאל לוסט באנגלית), הוא יושבת והמבוטח יקבל את ערכו במזומן, כמובן, בניכוי השתתפות עצמית. צריך גם לציין, כי במקרים של תיקון במוסך, חברת הביטוח דואגת לרכב חילופי.

מה ההבדל בין ביטוח לרכב ישן לביטוח עבור רכב חדש?

ביטוח לרכב ישן הינו זול יותר מאשר זה הנקבע לחדש מהסיבה הפשוטה כי הפרמיה העיקרית נקבעת על פי ערך הרכב. קניית רכב ישן איפה, זולה גם מבחינת האחזקה הביטוחית שלו. יחד עם זאת, כדאי לזכור כי עלות הפרמיה לרכב ישן  מתייקרת ככל שהוא מתיישן וגם עובדה זאת יש לקחת בחשבון. דמי הביטוח הכלליים נקבעים גם על פי פרמטרים  נוספים: מספר הנהגים, גילם, העדר תביעות קודמות מצד המבוטח, סוג הרכב, מיגון קיים בו ועוד. כמובן, שיש הבדל בתעריפי חברות ביטוח שונות, ובכל מקרה, כדאי לעשות סקר שווקים לפני שרוכשים את הפוליסה הנדרשת. מומלץ להיעזר בסוכני ביטוח ובמומחים אחרים היכולים לייעץ ואף לספק את הפוליסה המתאימה ביותר מבחינת כל התנאים

 

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים