ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

צד ג׳: כיצד תגנו על עצמכם מנזקים שעלולים לקרות לצד שלישי?

ביטוח רכב וביטוח אחריות מקצועית יכסו אתכם במקרים בהם גרמתם נזק לצד שלישי. כל מה שרציתם לדעת על הביטוחים החשובים האלה במאמר הבא

כולנו רוצים לישון בראש שקט ולדעת שאנחנו מוגנים ובטוחים. לצערנו, תאונות עלולות לקרות ואנו עלולים לגרום לנזקים לעצמנו ולסובבים אותנו כמו למשל לפגוע בטעות ברכב אחר. במקרה כזה, טוב שיש ביטוח לרכב צד ג׳ שמכסה את ההוצאות הכספיות הכבדות הכרוכות בתיקון הנזקים של הרכב השני. מחיר הפוליסה של ביטוח צד ג׳ מושפע מסוג הרכב שלכם ושנת הייצור, סוג הנהג (ותיק או חדש) ומספר התביעות הקודמות של בעל הרכב. ככל שקבלתם יותר תביעות, כך מחיר ביטוח צד ג׳ יעלה.
 
מה כולל ביטוח צד ג׳?

ביטוח רכב צד ג׳ מעניק לכם כיסוי על כל פגיעה שנגרמה לצד שלישי במהלך נסיעה במידה והפגיעה נגרמה באשמתכם. בנוסף, הביטוח מכסה נזקים שנגרמו לרכוש ציבורי שלא כלול ברכב כמו למשל תמרורים ורמזורים שנפגעו מהרכב שלכם. מומלץ להרחיב את ביטוח צד ג׳ ולהוסיף שירותי גרירה, ביטוח רדיו, שמשות, פיצוי לנזקי גוף לצד שלישי וכיסוי הוצאות משפטיות. לצד ביטוח רכב צד ג׳, מומלץ לכם לעשות ביטוח נוסף שיגן עליכם מנזקים לצד שלישי שאתם עשויים לגרום במהלך עבודתכם. זהו ביטוח אחריות מקצועית.

מהו ביטוח אחריות מקצועית?

אם אתם עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים, מהנדסים או רופאים, אתם עלולים להיחשף לתביעות מצד הלקוחות שלכם בגין מחדל, רשלנות או הפרת חובה מקצועית שביצעתם גם אם הדבר נעשה בתום לב. כדי להגן על עצמכם מפני תביעות כאלו, מומלץ לעשות ביטוח אחריות מקצועית. ביטוח זה נועד לכסות בעלי מקצוע חופשיים מפני נזקים שנגרמו לצד שלישי ומעניק לכם פיצוי במקרים של תביעות וכיסוי על הוצאות ההגנה המשפטית. הביטוח חל על נזק לגוף ו/או לרכוש שנגרם לצד שלישי רק במקרים של רשלנות, ולא במקרים של מעשה בזדון ופשעים. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות, על מנת לקבל את הביטוח המשתלם ביותר.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים