ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוחי הרכב שאנו רוכשים, חייבים להירכש בכול שנה על מנת לאפשר כיסויים במקרים של הוצאות ונזקים שנגרמו עקב תאונה או כל מקרה ביטוחי אחר. הפוליסה שנרכוש תאפשר פיצוי וכיסוי נזקים בעת תאונה או כבול פגיעה שהתרחשה בתוך הרכב או מחוץ לו, בכול מקום אפשרי. בכך רבים בוחרים לבטח את המכונית שלהם בביטוח חובה, ולאחר מכן בעת הצורך, בפוליסה צד ג' ופוליסה מקיפה. כמות הביטוחים שיבחר כל נהג, תלויה כמובן בסוג הרכב, במספר הקילומטרים שמבצע הנהג כמו גם בגילו. אבל מתי הפרמיה של הרכב עלולה לעלות? הנה מספר דוגמאות:

ביטוח רכב לתאונות דרכים

ישנם כמה מקרים בהם יכול מחיר הביטוח לעלות. אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, רצוי לפני הכול לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע כמו ייעוץ של עורך דין לתעבורה. עורך דין תעבורה יוכל לבחון את המקרה ולהבין איזה כיסוי ביטוחי תוכלו לקבל. במידה והכיסוי יהיה גבוה משמעותית, תעלה באופן אוטומטי העלות החודשית של הביטוח. לכן לעיתים מעדיפים (במקרים של תאונות קלות) מבוטחים, לא לערב את הביטוח. זאת על מנת שמחיר הפרמיה לא יעלה.

גיל הנהגים

סיבה נוספת להעלאה של מחירי הפוליסה תלויה בגיל הנהגים. רכב בו משתמשים נהגים מתחת לגיל 21 ונהגים חדשים, יזדקק לפוליסה שתכסה נהגים צעירים. במקרים כאלה יעלה משמעותית המחיר של הפוליסה. לכן חשוב לבחור חבילת ביטוח רכב לכול המשפחה. כיום, באמצעות לוחות להשוואת מחירי ביטוח רכב - אפשר לבחון הצעות מ3 חברות ביטוח לפחות, ובכך להשוות בין מחירי ביטוח ולבחור בפוליסה המתאימה לכם מכול.

רכבי יוקרה

מי שאוהב רכבי ספורט ויוקרה, יצטרך לבחור פוליסה מתאימה. ביטוח מכוניות יוקרה נחשב גבוה משמעותית מפוליסה של מכוניות פרטיות סטנדרטיות. הסיבה להעלאת מחיר הפוליסה, נעוצה בכך שמכוניות יוקרה וספורט גניבות יותר, בעוד שבמקרה של נזקים, העלות של החלפים ושל התיקון - יהיה גבוה יותר. לכן הפוליסה תהיה יקרה יותר.

תביעות מרובות

סיבה נוספת לעליית מחירי הביטוח מקורה במבוטח שמפעיל מספר פעמים בשנה את הביטוח. כאשר אתם פונים לקבל כיסויים יותר מפעם אחת, תבצע חברת הביטוח שכלול וחישוב של התביעות ושל כספי הפיצויים, ותעלה במקביל את התשלום החודשי. במקרים בהם הפוליסה הופכת יקרה מידי, חשוב לבדוק איזה חברות יספקו מחיר פוליסת רכב במחיר הגיוני.

עם זאת כדאי לקחת בחשבון שכול חברה שתבחרו, תדרוש הוכחות לכך שלא היו תאונות או תביעות ב 3 שנים האחרונות, ובהתאם לכך תספק לכם הצעת מחיר לביטוח רכב. כדי לבחור נכון, הכנסו לאתרים שמבצעים השוואת ביטוחי רכב באופן מקצועי ומהיר. בכך תוכלו להוזיל משמעותית עלויות של פוליסות עבור שמירה על המכונית, כיסוי הנוסעים ושמירה על הסביבה.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים