ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מוביל מבוטח ישן בראש שקט.

בכבישי ישראל נעים כשלושה מיליון כלי רכב מתוכם כמאה אלף משאיות. בתוכן סחורות, חלקי חילוף ומוצרים שונים העושים את דרכם לאורכה ולרוחבה של המדינה. להפעלתם של כלי רכב גדולים כאלו סיכונים רבים. בבואנו לבחון את הנקודות החשובות שכדאי לזכור כשרוצים לרכוש ביטוח למשאית חשוב להבין שביטוח משאית שונה מביטוח רכב פרטי. מלבד ביטוח החובה והביטוח המקיף, ביטוח משאית כולל גם את ביטוח הסחורה, ביטוח צג ג׳ ותוספות שונות. תוספות ביטוח אלו מתאימות למקרים שבהם המשאית מצויידת בעזרים שונים כמו דופן הרמה, מנוף וכדומה. השוואת מחירים היא הדרך הבטוחה לצאת עם עסקה טובה וכיסוי נאות. הבה ונראה למה צריך לשים לב.

קודם כל כל מה שקבוע בחוק.

כשרוכשים ביטוח חשוב ביותר לשים לב שכל כיסויי החובה שנקבעו בחוק אכן מופיעים על גבי החוזה. משרד הרישוי קובע כי ביטוח חובה הוא למעשה הביטוח היחידי שאתם צריכים לעשות. משאית שתתפס ללא ביטוח חובה בעליה ונהגה ישאו בעונשים כבדים. החוק איננו קובע חובה נוספת מלבד זו.

ביטוחים שכולם עושים וכאלה שאפשר להוסיף.

רוב כמעט מוחלט של בעלי המשאיות, בדיוק כמו בשוק הפרטי, עושים למשאית שלהם ביטוח צג ג׳ וביטוח מקיף. משאיות מטבע גודלן עשויות במקרה של תאונה להסב נזק רב לסביבה. ביטוח צג ג׳ מכסה על כל פגיעה של המשאית בגורם שלישי כמו הולכי רגל, מכוניות חונות ונזקים לרכוש. משאיות עובדות, לפעמים בשטח ולפעמים בשדה וחשופות עקב כך לפגיעה חיצונית. ביטוח מקיף מגן על המשאית ממקרים של גניבה או השחטה וגם במקרים של תאונה ופגיעה בגוף המשאית עצמה. ביטוחים אלו מומלצים במיוחד למשאיות ועשויים למנוע עלויות יקרות במקרה שנדרש צורך להפעיל את הביטוח.

ביטוחים נוספים שניתן לרכוש למשאיות כוללים בין השאר: ביטוח שמשות, המגן על הרכב מפני כל נזק ובלאי לשמשות. סעיף שניתן להוסיף בצמוד לביטוח החובה או ברכישה נפרדת ידאג למשאית חלופית במקרה של גניבה. ביטוח סחורה יכול לחסוך סכום כסף גדול מאוד במקרה והסחורה נפגמה כתוצאה מתאונה. במקרה כזה הביטוח יפצה את בעל הסחורה על אבדן ההכנסה. בעל משאית שמצויידת ברמסע או  במנוף יוכל לכסות את עצמו ברכישת ביטוח המכסה מפני תאונות או נזקים העלולים להגרם במהלך תפעול הרמסע או המנוף לשם העמסה או פריקה של המשאית מסחורה. רוב בעלי המשאיות בוחרים ביטוח כמה שיותר מקיף ומפורט.

המאמר נכתב על ידי חברת 'מוברס' המומחים להשכרת משאיות לכל טווח - https://www.moversisrael.co.il/

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים