ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח רכב בזמן מיתון

כל מדינות העולם נכנסו למיתון כלכלי עמוק ורחב באמצע שנת 2008. הכלכלה העולמית הקורסת נתנה תחילה את אותותיה בישראל ולאחר מכן גם סחפה עמה את כל כלכלת השוק של ישראל , כלכלה אשר היתה בצמיחה מתמדת באמצע העשור והגיע להישגים רבים וחסרי תקדים. הפגיעה הכלכלית והסחף הבלתי נשלט והעמיד את המשק הישראל בפני אתגרים לא פשוטים. חברות רבות בתחומים הפיננסיים נקלעו למשברים עמוקים אשר משפיעים בצורה נוקבת על תפקודתם והתנהלותם השוטפת. בין היתר אנו רואים כיצד נכוו חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח מהמשבר העולמי.

חברת ביטוח רכב AIG העולמית למשל נקלעה למשבר פיננסי אשר איים אף להפיל את החברה. עשירי ישראל גם הם נפגעו ואיבדו נכסים רבים והון רב, דבר שפגע בחברות ביטוח אשר מוחזקות על ידיהם. השאלה הגדולה ביותר היא, איך כל המשבר הזה יכול להשפיע על צרכני הביטוח הישראלים? האם צרכני ביטוח הרכב בישראל צריכים לחשוש בטרם יבטחו את רכבם אצל אחד מסוכנויות הביטוח או חברות ביטוח בישראל?

בגדול אין צורך להכנס לפאניקה או לחשוש, הרי כרגע המיתון הוא בשליטה כזו או אחרת, ולא נראה כי אנחנו כרגע בדרך לקריסות איומות שימוטטו את הכלכלה הישראלית. אך עם זאת אנו ממליצים לנוט במשנה זהירות. בטרם תרכשו פוליסת ביטוח אצל אחד מהמבטחים המורשים עליכם לוודא כי מדובר בגוף מספיק אחראי אשר יספק לכם הגנה ביטוחי גם בעת משבר כלכלי אמיתי. השאלה היא האם המערכת יודעת לשים את הלקוח מעל המשבר ואף לנתקו בכל דרך מהמשבר? עד עכשיו הוכיחו חלק ניכר מהחברות כי הן מסוגלו לעשול את זה. AIG למשל יצאה בפרסום מתמיד כי הלקוחות לא קשורים ולא יפגעו לעולם מהמשבר.

אנו בכל אופן ממליצים לכם בעת הזו לעבוד מול סוכן ביטוח. סוכני הביטוח אמינים וראויים, ידעו מראש לנתב את הפוליסה שלכם אל החברה הבטוחה יותר. ברגעי משבר כאלו ניתן גם להרוויח ובגדול. חברות רבות הורידו את המחירים בנסיון לשמור על לקוחותיהם. בכל מקרה עליכם לעשות הביטוח אצל סוכנות אמינה ומקצועית.

לפרטים נוספים על הביטוחים שלנו, אנא השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים