ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח מקיף- לרכוש או לא לרכוש?

ביטוח מקיף לרכב, בהגדרתו, הינו פוליסה המאפשרת לנהגים לבטח עצמם מנזקים העשויים להיגרם לכלי הרכב שברשותם ו/או לכלי אחר שהיה מעורב עימם בתאונת דרכים. הכיסוי הביטוחי בכל הנוגע לפוליסה המקיפה, נפרס בעת התרחשות מגוון גדול של אירועים אפשריים, החל מנזקי מזג אוויר, דרך גניבה או השחתה, וכלה, כאמור, בתאונה. במקרים בהם מוגדר הנזק שאירע לרכב כ"טוטאל לוס" (הפסד מוחלט), יוענקו לנהג המבוטח בפוליסה פיצויים כספיים שמטרתם רכישת רכב חדש.

לאחר רכישת ביטוח החובה, אשר כמשתמע משמו- הינו מחייב כל נהג המבקש לעשות שימוש בכבישי ישראל, ניתן לבחור האם ברצוננו לרכוש ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. שתי הפוליסות נועדו להעניק כיסוי במקרים שבהם נגרם נזק לרכב ולרכוש, אך ביטוח צד שלישי פורס את "מטרייתו" הביטוחית רק עבור נזקים שנגרמו על ידי המבוטח עצמו. ניתן להסיק מכך, כי הפוליסה המקיפה כוללת את כלל הכיסויים המופיעים בפוליסת צד ג' ומוסיפה עליהם כיסויים נוספים. בהתאם לכך, הביטוח המקיף יקר מביטוח הצד השלישי, שהינו דל יותר.   

אז האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף?
ובכן, ראשית יש לציין כי מידת הכדאיות לרכישת פוליסה מקיפה משתנה בהתאם לסוג הרכב ואמצעיו הכלכליים של בעליו. כיוון שמדובר בביטוח יקר, המצריך לעיתים הרחבות ומיגונים, ניתן לומר כי הינו מתאים בעיקר לרכבים חדשים ויקרים, כמו גם לנהגים שאינם יכולים לשאת בהפסד הכלכלי הכרוך באירוע שתכליתו גרימת נזק לרכב (לאור תאונה, גניבה וכו'). בהתאם לכך, כדאי לרוב לבעלי רכבים ישנים לרכוש ביטוח צד ג', וזאת כיוון שההוצאה החודשית עבור הפוליסה המקיפה עלולה להתברר כלא משתלמת לטווח הארוך. 

וכיצד ניתן להבטיח רכישתה של פוליסת ביטוח רכב מקיף משתלמת?
כפי שהוזכר מעלה, פוליסת הביטוח המקיף מורכבת משלל תנאים ושירותים, ועל כן רצוי ואף הכרחי לבצע השוואת מחירים וסקר שוק יסודי טרם רכישתה. יודגש, כי חשוב לבחון לא רק את עלות הביטוח, אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בו. זאת ועוד, פרמיית הביטוח המקיף כוללת גם דמי השתתפות עצמית במקרה של הפעלתו, ואלה משתנים מחברת ביטוח אחת לאחרת. לאור זאת, חשוב להישמר מפני פוליסות זולות במיוחד אשר ייתכן ודמי ההשתתפות העצמית המלווים אליה גבוהים.

לתשובה על השאלה: "לרכוש ביטוח מקיף לרכב או לא?" השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים