ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

ביטוח לאוטו

כל אוטו באשר הוא, חייב להצטייד בשתי תעודות חשובות. האחת: רישיון רכב ישראלי בתוקף, השני הינו: פוליסת ביטוח חובה. אף רכב או נהג אינו רשאי לנוע על כבישי ישראל ללא פוליסת ביטוח חובה ורישיון אוטו בתוקף. את האגרה על רישיון הרכב, תשלמו למשרד התחבורה בהתאם למחיר הנקוב לכם, כך שעל המחיר הסופי אין כל עוררין. אך עם זאת, פוליסות ביטוח החובה לאוטו, נמכרות בישראל על ידי מעל ל-15 חברות ביטוח שונות, אשר מתמחרות כל אחת בנפרדת את מחירי פוליסות הביטוח במחיר שונה.

מה מחירה של פוליסת הביטוח לאוטו?
החדשות הטובות הן: מחירה של פוליסת הביטוח לאוטו, אינו קבוע ואינו ניתן לחיזוי על ידי בעלי הרכבים בארץ, כך שהדרך היחידה לברר איזה פוליסת ביטוח לאוטו הינה המשתלמת ביותר עבורך, היא לבצע סקר שוק מקיף ולהשוות את התעריפים שהוצעו לכם על ידי כל אחת מהחברות שאליהן פניתם.

אילו פוליסות ביטוח קיימות לאוטו?
ישנן שלוש פוליסות ביטוח לאוטו:
א. פוליסת ביטוח אוטו חובה – פוליסת הביטוח אשר תגן על כל נזק גופני או נפשי שארע לכם, לאחד מיושבי רכבכם או לכל אדם אחר אשר היה מעורב עמכם באירוע ביטוחי. אין כל אפשרות לנסוע ללא ביטוח חובה לאוטו.

ב. פוליסת ביטוח אוטו מקיף – פוליסת הביטוח אשר תגן על כל נזק רכושי או כלכלי שארע לרכבכם או לציוד וחלקים אשר אותם בחרתם בטרם עת למגן בפוליסת הביטוח המקיף. הפוליסה תגן עליכם בעת: גניבת רכב, נזק מתאונה, נזק טבע, ונדליזם ועוד.

ג. פוליסת ביטוח אוטו צד ג' – פוליסת הביטוח אשר תגן על כל נזק רכושי או כלכלי שארע לרכב אחר אשר עמו הייתם מעורבים בתאונת דרכים. פוליסה זו בדרך כלל חלק אינדבדואלי מפוליסת הביטוח המקיף, אך במקרי קיצון ניתן לרכוש אותה גם בנפרד.

אז איך יודעים איזה פוליסת ביטוח רכב לרכוש לאוטו?
חשוב כי תפנו למספר חברות ביטוח או סוכנויות ביטוח שונות אשר עובדות בישראל וזאת על מנת לברר באופן מוחשי את מחירי הביטוח והתנאים הרשומים בפוליסת הביטוח לאוטו. כדאי מאוד להתייעץ עם סוכני הביטוח אשר יתנו לכם חוות דעת על צרכיכם . למשל, כדאי שתוותרו על פוליסת ביטוח מקיף במידה ויש לכם רכב ישן, או כדאי שתרחיבו את פוליסת הביטוח המקיף לרדיו, במידה ולרשותכם ציוד יקר ערך ברכב אשר עליו אתם נוהגים ואשר אותו אתם מחזיקים.

לפרטים נוספים על ביטוח לאוטו, אנא השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים