ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

איך מפעילים ביטוח רכב?

הפעלת ביטוח רכב הינה פעולה בה בעל פוליסת הביטוח לרכב מבקש מחברת הביטוח אשר ממנה רכש את פוליסת הביטוח לרכב, כי תפעיל בעבורו את הפוליסה וכי תתחיל הליך של תביעה ביטוחית – הליך בו תבקש מחברת הביטוח שלך כי תגן עליך ותשפה אותך בגין נזק כספי או גופני שארע לך. זאת ניתן לעשות הן באופן ישיר מול חברת הביטוח והן מול סוכן הביטוח במידה ודרכו רכשתם את פוליסת הביטוח.

מה עושים בטרם מפעילים את ביטוח הרכב?
השלב טרום הפעלת פוליסת הביטוח לרכב, מתחיל לכאורה בשניה שקרתה התאונה, מאותו רגע עליכם להפעיל שיקול לדעת ולנתח את המצב אליו נקלעתם. מספר שאלות חייבים לעלות בראשך. מי  אשם? למה זה קרה? איך ניתן לתעד את זה? האם יש לי מצלמה? ועוד. כמובן שאסור לך להודות בשום פנים ואופן באחריות כלשהי על מקרה התאונה. את ההחלטה הזו תשאיר לסוכן הביטוח שלך.

אז איך בכלל מפעילים את פוליסת הביטוח לרכב?
הפעלת הביטוח הינה תהליך פשוט מאוד, עליכם להכין מראש את כל הפרטים על הרכב שלך (מספר רישוי, מספר פוליסה) וכל הפרטים על הנהג על הרכב. כמו כן פרטים נוספים על הרכב צד ג' שהיה מעורב בתאונה. פרטים נוספים כגון עדים, תמונות או מסמכים שונים, כדאי שתחזיקו קרוב לשפופרת. פנו אל מוקד חברת הביטוח ממנה רכשתם את פוליסת הביטוח לרכב ודווחו על המקרה שארע לכם. לאחר הרישום הטלפוני – תתבקש להעביר את כל הפרטים שברשותך אל חברת הביטוח באמצעות הדואר. נציגת השירות תציג לך את האלטרנטיבות בהם תוכלו לנקוט וזאת בהתאם למקרה עליו דיווח.

על אלו דברים תצטרך להחליט בשיחה?
תוכל לבקש מחברת הביטוח להפעיל את פוליסת הביטוח עבורך ולדרוש ברישום התביעה. תוכל לבקש מחברת הביטוח כאלטרנטיבה שתפנה אל חברת הביטוח של צד ג' לשם הפעלת פוליסת הביטוח שלו. תוכל כמו כן גם לוותר תוך כדי השיחה על הפעלת הביטוח – כך שתמנע ממך התשלום על דמי ההשתתפות. כמו כן תוכל לבקש מהם כי יפעילו את אחד מסעיפי המשנה בפוליסת הביטוח המקיף במידה וצריך. לדוגמא: גרירת הרכב, הפעלת תיקון שמשות ועוד.

מתי כדאי לא להפעיל את פוליסת הביטוח לרכב?
בשני מקרי מבחן עלינו לשקול בכובד ראש את הפעלת פוליסת הביטוח לרכב. ראשית כל, במידה וגובה הנזק שנגרם לך הינו נמוך מגובה דמי ההשתתפות בהפעלת הביטוח, אל תפעילו אותו בשום פנים ואופן. מקרה שני הוא מקרה בו הנזק שנגרם הינו באחריות ישירה של גורם אחר אשר היה מעורב עמכם בתאונה או באירוע הביטוחי.

לפרטים נוספים על הפעלת ביטוח רכב, אנא השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים