ביטוח רכב ביטוח רכב
  דף הבית אודותינו שירותים מאמרים חדשות המלצות קבל הצעה!  
ביטוח רכב מקיף
ביטוח חובה לרכב
ביטוח רכב צד ג'
ביטוח רכב נהג חדש
ביטוח רכב נהג צעיר
 
   
 

בחר את הרכב שלך!
 
וקבל 3 הצעות ביטוח רכב
ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח טויוטה
ביטוח הונדה
ביטוח פורד
ביטוח שברולט
ביטוח פיג'ו
ביטוח סובארו
ביטוח ניסאן
ביטוח רנו
ביטוח רכב אחר?

מוצרי ביטוח נוספים
 
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח משאיות

קבל 3 הצעות ביטוח רכב מ3 חברות ביטוח
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן
 

מדריך ביטוח רכב

כמעט כל אדם מגיע לרגע בו הוא סוף סוף הוציא רישיון נהיגה והצליח לרכוש את רכב חלומותיו וכעת כל מה שנשאר לעשות הוא לבטח אותו. בעבר הסיפור היה יותר פשוט – הממשלה קבעה מחיר אחיד לביטוחי הרכב שיהיה נגיש לחתך אוכלוסייה הרחב ביותר, הביטוח היה תחת פיקוחו של הממשלה באופן ישיר והוענק כשירות ציבורי. מ2004, תמו ימי הממשלה והחלו ימי ההפרטה בתחום הביטוח. כיום יש חברות ביטוח רבות שמציעות אינספור פוליסות ביטוח במחירים שונים. מדריך ביטוח רכב קצר זה יוכל לסייע לכם בבחירת הביטוח המתאים ביותר בשבילכם.

אילו סוגי ביטוחים קיימים לרכב?
קיימים שלושה סוגים עיקריים של ביטוחי רכב: האחד ביטוח רכב חובה שהוא בגדר חובה לכל אזרח בעל רישיון שנוהג ברכב כלשהו, וביטוחי הרשות שאיתם נמנים : ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ביטוח חובה הוא חוק מדינה ונהיגה ללא ביטוח יכולה להוביל לקנסות ואף לשלילת רישיון. פוליסת ביטוח חובה לרכב מכסה נזקים פיזיים שקרו בעת תאונה.  ביטוח רכב צד ג' , כאמור, הוא ביטוח רשות. במסגרתו הכיסוי הביטוחי גדל גם לצד ג' שנפגע בתאונה ומטרת ביטוח זה היא לכסות את נזקי הרכוש של רכב מצד שלישי שנפגע ע"י הרכב של המבוטח. ביטוח רכב מקיף מעניק את הכיסוי הביטוחי הגדול ביותר שכן פעמים רבות הוא כולל בתוכו ביטוח צד ג'. במסגרתו מכוסים נזקי רכוש לשני הצדדים בתאונה, פריצות, גנבות, שרפות, גרירה, רכב חלופי ועוד. כמובן שכל חברת ביטוח מעניקה תנאים והטבות שונות בפוליסת הביטוח.

איזה ביטוח רכב כדי לרכוש?
ביטוח רכב הוא לא תמיד דבר זול ולעיתים יסתפק אדם בביטוח הרכב הבסיסי לו הוא מחויב – ביטוח חובה. ההתלבטות תהיה אם להוסיף ולהקנות לרכב ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. הכל תלוי בנהג, באופן שהוא נוהג וברכב שבו הוא נוהג. ביטוח צד ג' הוא זול יותר ומעניק כיסוי ביטוחי רחב. לעומת זאת ביטוח מקיף הוא רחב פי כמה וכמה ומעניק כיסוי ביטוחי מאוד מורחב שכולל גם קבלת רכב חלופי במקרה שהוא מושבת, פיצויים בעקבות מהומות, שריפות ועוד. כל חברה מציעה פוליסה אחרת. אנשים עם רכב יוקרתי מאוד ירצו לשמור עליו מכל משמר ויבטחו אותו בביטוחי רשות בנוסף לחובה בכדי לצמצם את הסיכונים לעלויות גבוהות בעתיד.

לפרטים נוספים על מדריך ביטוח רכב, אנא השאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית

 
 


הצעות מחיר ביטוח רכב

 
   
 דף הבית

אודותינו
המלצות
קבל 3 הצעות ביטוח רכב
חדשות ישראביט
למה ישראביט?
תקנון האתר
מפת אתר
 מה אנחנו מציעים?

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח נהג חדש
ביטוח נהג צעיר
ביטוח לרכב יוקרה
ביטוח למונית
 שאלות ותשובות

מה זה ביטוח רכב?
נהיגה ללא ביטוח חובה
כמה עולה ביטוח רכב?
מהם תנאי התשלום?
למה להשוות מחירים?
מחשבון משרד האוצר
חברת הפול
 מאמרי ביטוח רכב

כתבות ביטוח רכב
טיפים לביטוח רכב
פסקי דין
חדשות ביטוח רכב
גופים בענף
חוקי ביטוח רכב
סקירת פוליסות
 פוליסות לרכב לפי יצרן

ביטוח מאזדה
ביטוח יונדאי
ביטוח הונדה
ביטוח טויוטה
ביטוח פורד
ביטוח סיטרואן
ביטוח דהייטסו
 אינדקס חברות ביטוח

הראל
כלל
איילון
מגדל
אליהו
מנורה
AIG
כל הזכויות שמורות לפורטל ישראביט! פורטל השוואת מחירי הביטוח רכב של ישראל! אנו שמחים להציע לכם שירות השוואת הצעות ביטוח רכב של חברות הביטוח הטובות והמובילות בישראל. השאירו את פרטיכם בפורטל וקבלו 3 הצעות ביטוח רכב בתוך שעות ספורות. בין היתר תמצאו מידע מקצועי על תחומי עניין הנוגעים ל: ביטוח רכב ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג ביטוח נהג חדש ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח בריאות ביטוח רכב מיוחד ביטוח מנהלים ביטוח דירקטורים